Talhu Oy
Petikontie 17
01720 Vantaa
Puhelin  010 4249 400

Varaosat ja huolto avoinna:
Arkisin 7.30 – 16.00

Tuotemyynti avoinna:
Arkisin 8.00 – 16.00

To 24.6. Klo 7.30 – 13.00
Pe 25.6. Juhannusaatto suljettu

Verkkolaskuosoite FI8315783000018675
Välittäjä Nordea
Välittäjätunnus NDEAFIHH
Y-tunnus 0932863-5

Tilihakemus

Haluaako yrityksesi maksaa laskulla?

Tarjouspyyntö

Tarvitsetko lisätietoa tuotteista ja valikoimasta?

Aluemyynti

Varsinais-Suomen aluemyymälä:
Juha Nurmi
Vähäkorventie 13
21250 Masku
Puhelin 010 4249 460
Avaa Google Mapsissa

Pohjois-Savon ja Pohjois-Karjalan aluemyymälä:
Raimo Hyvönen
Nikkelikatu 4
70150 Kuopio
Puhelin 040 5061 722
Avaa Google Mapsissa

Etelä-Pohjanmaa, Keski-Suomi ja Etelä-Savo:
Jari Honkanen
Puhelin 010 4249 415
Pohjois-Suomi:
Janne Örö
Puhelin 0400 686 538

Myynti

Betonipumppaus ja -kuljetus

Mikael Pohjonen

mikael.pohjonen@talhu.fi

010 4249 401
044 2081 166

Itä-
ja Keski-Suomi

Jari Honkanen

jari.honkanen@talhu.fi

010 4249 415
050 5673 330

Varsinais-Suomen aluemyymälä

Juha Nurmi

juha.nurmi@talhu.fi

010 4249 460
050 4145 660

Pohjois-Suomi

Janne Örö

janne.oro@talhu.fi

0400 686 538

Logistiikka ja varaosat

Toni Huhtiniemi

toni.huhtiniemi@talhu.fi

010 4249 419
050 4335 655

Verkkokaupan tekninen tuki ja myynti

Jukka Kuusto

jukka.kuusto@talhu.fi

010 4249 455
050 5650 605

Toimitusjohtaja

Kimmo Mattila

kimmo.mattila@talhu.fi

010 4249 416
040 5457 411