Talhu Oy
Petikontie 17
01720 Vantaa
Puhelin  010 4249 400

Varaosat ja huolto avoinna arkisin 7.30 – 16.00
Tuotemyynti avoinna arkisin 8.00 – 16.00

Verkkolaskuosoite FI8315783000018675
Välittäjä Nordea
Välittäjätunnus NDEAFIHH

Talhu Oy:n päätoimipaikka sijaitsee Vantaalla.

Tilihakemus

Haluaako yrityksesi maksaa laskulla?

Tarjouspyyntö

Tarvitsetko lisätietoa tuotteista ja valikoimasta?

Aluemyynti

Varsinais-Suomen aluemyymälä:
Juha Nurmi
Vähäkorventie 13
21250 Masku
Puhelin 010 4249 460
Avaa Google Mapsissa

Pohjois-Savon ja Pohjois-Karjalan aluemyymälä:
Raimo Hyvönen
Nikkelikatu 4
70150 Kuopio
Puhelin 010 4249 422
Avaa Google Mapsissa

Etelä-Pohjanmaa, Keski-Suomi ja Etelä-Savo:
Jari Honkanen
Puhelin 010 4249 415
Pohjois-Suomi:
Janne Örö
Puhelin 0400 686 538

Myynti

Vera Strömsholm

vera.stromsholm@talhu.fi

010 4249 406
040 5006 422

Kari Kuusela

kari.kuusela@talhu.fi

010 4249 452
040 5545 351

Asko Ylöstalo

asko.ylostalo@talhu.fi

010 424 9409
040 581 1238

Betonipumppaus ja -kuljetus

Mikael Pohjonen

mikael.pohjonen@talhu.fi

010 4249 401
044 2081 166

Itä-
ja Keski-Suomi

Jari Honkanen

jari.honkanen@talhu.fi

010 4249 415
050 5673 330

Varsinais-Suomen aluemyymälä

Juha Nurmi

juha.nurmi@talhu.fi

010 4249 460
050 4145 660

Pohjois-Suomi

Janne Örö

janne.oro@talhu.fi

0400 686 538

Varaosat

Ossi Nieminen

ossi.nieminen@talhu.fi

010 4249 453
050 3069 054

Logistiikka ja varaosat

Toni Huhtiniemi

toni.huhtiniemi@talhu.fi

010 4249 419
050 4335 655

Huolto

Juha Vuorio

juha.vuorio@talhu.fi

010 4249 402
050 5689 889

Verkkokaupan tekninen tuki ja myynti

Jukka Kuusto

jukka.kuusto@talhu.fi

010 4249 455
050 5650 605

Talous

Susanne Holmberg

susanne.holmberg@talhu.fi

010 4249 420
050 3651 280

Toimitusjohtaja

Kimmo Mattila

kimmo.mattila@talhu.fi

010 4249 416
040 5457 411