Talhu Oy
Petikontie 17
01720 Vantaa

Tuotemyynti arkisin 8.00–16.00
Puhelin  010 4249 400

Varaosat arkisin 7.30–16.00
Puhelin 010 4249 440

Huolto arkisin 7.30–16.00
Puhelin 010 4249 450

Poikkeusaukiolot:
Ti 6.12. Suljettu
Pe 23.12. 07:30 – 13:00
Ma 26.12. Suljettu
Pe 6.1. Suljettu

Verkkolaskuosoite FI8315783000018675
OVT-tunnus 003709328635
Välittäjätunnus NDEAFIHH
Y-tunnus 0932863-5

Tilihakemus

Haluaako yrityksesi maksaa laskulla?

Tarjouspyyntö

Tarvitsetko lisätietoa tuotteista ja valikoimasta?

Aluemyynti

Vantaan myymälä
Petikontie 17
01720 Vantaa
Puhelin 010 4249 400
Avaa Google Mapsissa

Maskun myymälä
Vähäkorventie 13
21250 Masku
Puhelin 010 4249 480
Avaa Google Mapsissa

Tampereen myymälä
Autokuja 1 A
33920 Pirkkala
Puhelin 010 4249 460
Avaa Google Mapsissa

Keski-Suomi ja Etelä-Savo
Jari Honkanen
Puhelin 010 4249 415

Kuopion myymälä
Nikkelikatu 4
70150 Kuopio
Puhelin 010 4249 470
Avaa Google Mapsissa

Pohjois-Suomi
Janne Örö
Puhelin 0400 686 538

Henkilöstö

Myynti Vantaa

Asko Ylöstalo

asko.ylostalo@talhu.fi

010 4249 409
040 5811 238

Myynti Vantaa

Kari Kuusela

kari.kuusela@talhu.fi

010 4249 452
040 5545 351

Myynti Vantaa

Mikael Pohjonen

mikael.pohjonen@talhu.fi

010 4249 401
044 2081 166

Myynti Vantaa

Vera Strömsholm

vera.stromsholm@talhu.fi

010 4249 406
040 5006 422

Myynti Tampere

Juha Nurmi

juha.nurmi@talhu.fi

010 4249 461
050 4145 660

Myynti Tampere

Jarkko Visakoivu

jarkko.visakoivu@talhu.fi

010 4249 462
046 9230 753

Myynti Kuopio

Manu Toivola

manu.toivola@talhu.fi

010 4249 411
045 2510 830

Myynti Keski-Suomi ja Etelä-Savo

Jari Honkanen

jari.honkanen@talhu.fi

010 4249 415
050 5673 330

Myynti Pohjois-Suomi

Janne Örö

janne.oro@talhu.fi

040 0686 538

Logistiikka ja varaosat

Toni Huhtiniemi

toni.huhtiniemi@talhu.fi

010 4249 419
050 4335 655

Verkkokaupan tekninen tuki ja myynti

Jukka Kuusto

jukka.kuusto@talhu.fi

010 4249 455

Toimitusjohtaja

Kimmo Mattila

kimmo.mattila@talhu.fi

010 4249 416
040 5457 411